اخبار

آخرین های بازار را مشاهده کنید

قوانین اجاره ویلا در شمال

قوانین اجاره ویلا در شمال
قوانین اجاره ویلا در شمال
*
( قیمت های درج شده مربوط به فصل بهار و تابستان ۱۳۹۵ میباشد )
* روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بعنوان پایان هفته در ارایه قیمت لحاظ میشود.
* بعلت معذوریت های بهداشتی در واحدهای اقامتی ، میهمانان ملزم به رعایت نظافت عمومی بوده و از ورود حیوان خانگی (مانند: پرنده و سگ و ..) به مکان اقامتی، بهمراه مسافر در طول مدت اقامت، جلوگیری میشود.
* تعطیلات خاص ( تعطیلات چند روزه ) واحدهای با نرخ غیر ثابت، بطور نسبی مشمول حداقل حدود ۳۰% افزایش نسبت به نرخ پایه میشوند.
* برای رزرو واحدها، حداقل پرداخت ۷۰٪ فاکتور ارسالی، الزامی میباشد.
* پذیرش ها فقط  بصورت خانوادگی انجام میشود و همراه داشتن شناسنامه و کارت ملی و یا پاسپورت برای احراز هویت، الزامیست.
* قیمت های واحدهای درج شده در سایت برای هموطنان ایرانی میباشد و اتباع دیگر کشورها نیز با نرخ خاص ارزی، پذیرش میشوند.
* از در اختیار قرار دادن واحدها با عنوان پارتی و میهمانی های مختلط و یا پذیرش با عنوان نامزد؛ بدون عقدنامه و صیغه محرمیت، معذوریم.
* قیمت واحدهای درج شده  در سایت، به ازای هر شب با ظرفیت استاندارد بوده و برای نفرات اضافی، هزینه ی جداگانه به قیمت پایه اولیه افزوده خواهد شد.
* در پذیرش های حضوری ( بدون رزرو کردن از قبل)، قیمت واحدهای با نرخ متغیر مندرج در سایت(واحدهایی که در ایام عادی هفته و تعطیلات ، نرخ متفاوتی دارند)، شامل ۱۰% افزایش، بعنوان کمیسیون میشود که نقدا و بدون تخفیف، در ابتدای اقامت،توسط راهنمای اسکان مسافر (نماینده سایت)، دریافت میشود.
* علاوه بر نرخ های درج شده، خدمات رزرو هم بر قیمت کل، در فاکتور نهایی افزوده خواهد.
* برای تعطیلات خاص، ( عید فطر، تعطیلات عید نوروز و نیمه خرداد و ..) نرخ حداکثری درج شده معیار محاسبه میباشد.
* جهت  برنامه ریزی بهتر در ارایه خدمات رزرو، نشانی واحد اقامتی، پس از پرداخت وجه، برای رزرو کننده ، بهمراه رسید پرداختی بصورت پیامکی و درصورت درخواست، بوسیله ایمیل و فاکس هم،ارسال میشود.
* فرایند رزرو درحال حاضر بصورت تلفنی انجام میشود و قابلیت رزرو آنلاین از سایت فعلا برداشته شده است. ترجیحا پیشنهاد میشود که رزرو را به روزها و ساعات پایانی نزدیک به زمان اقامت موکول نکنید (بعلت بالا رفتن نسبی ترافیک کاری) تا با نظم بهتر و خیالی آسوده و راحت تر واحد اقامتی در اختیارتان قرار داده شود.
* سایت حاضر، جهت نمایش و مقایسه واحدهای اقامتی استاندارد مبله جهت اسکان مسافر راه اندازی شده و پذیرش ها با هماهنگی و رزرواسیون قبل از عزیمت امکانپذیر میباشد. لذا از تماس های بی مورد که صرفا جهت پرسیدن قیمت واحدهای داخل سایت میباشد، (بعلت وجود لیست قیمت ویلاها، در سایت) جدا خودداری فرمایید!
* عودت وجه برای کنسل کردن رزروهای انجام شده ، تا ۲۴ساعت قبل از موعد تحویل واحدها، بصورت ۱۰۰% تمام وجه با کسر ۵۰۰۰۰ ریال (خدمات رزرو ) خواهد بود و در غیر اینصورت ۳۰% تا ۵۰% قیمت رزرو شب اول بهمراه وجه ۵۰۰۰۰ ریال ( خدمات رزرو ) از مبلغ واریزی کسر و باقی وجه به حساب مشتری ، واریز میشود. چنانچه مشتری از رزرو به هر عنوانی استفاده نکند، مبلغ واریز شده ، بهیچ عنوان باز پس داده نخواهد شد.
* لطفا برای رزرو واحد ها در ایام تعطیل، دقت و توجه کافی را بکار گیرید. برای رزرو واحد ها در ایام تعطیل، واریز مبلغ کامل فاکتور برای پرداخت، الزامیست.

* تخفیف ها فقط برای مشتریانی که اقدام به رزرو میکنند، لحاظ شده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.